مراحل نصب عایق پشم سنگ

مراحل نصب عایق پشم سنگ

آموزش نصب عایق پشم سنگ
مرحله ۱ – اندازه گیری

در مرحله اول طول و ضخامت فضا هایی را که باید عایق شوند مشخص شود . برای شکل های پیچیده تر , شما نیاز به اندازه گیری چند اندازه دارید تا مطمئن شوید مقدار صحیح عایق مورد نیاز را بدست آورده اید .

مرحله ۲ – علامتگذاری پشم سنگ

الان شما اندازه های پشم سنگ را می دانید و باید اندازه های را با خودکار روی مصالح خریداری شده علامت بزنید و سعی کنید اینکار را به شکلی انجام دهید که در قسمت مورد نظر فیت شود و عایق ثابت بماند اینکار باعث می شود خیال شما از خروج صدا در ساختمان راحت شود .
مرحله ۳ – برش مصالح
زمانی که شما پشم سنگ را برش می زنید , بسیار مهم است که ماسک بزنید تا گرد و غبار درون ریه های شما وارد نشود . پشم سنگ در زمان برش ذراتی را تولید می کند که وجود ماسک باعث کاهش مقدار آن در هوا می شود .
مرحله ۴ – مرحله نصب در محل
زمانیکه پشم سنگ علامت خورد و مطابق آن برش داده شد , آنرا درون دیوار یا سقف برای بهبود عایقبندی صوت قرار دهید. اگر مصالح خیلی خوب فیت نباشند شما می توانید آنرا بوسیله میخ در محل دیوار قرار دهید و از چسبیدن عایق به دیوار اطمینان حاصل کنید و از تمیزی انجام کار اطمینان حاصل کنید .
مرحله ۵ – پایان کار
الان وقت آن است که کار نهایی روی دیوار یا سقف صورت گیرد , اگر شما روی دیوار کار می کنید باید تیغه را در جلوی عایق پشم سنگ بکشید که باعث مخفی ماندن آن از دید شود . سپس دیوار می تواند تمام شود و بدون هیچ مشکلی دکوراسیون و دیگر موارد انجام شود .

پشم سنگ یک محصول بسیار کاربردی است و دارای خصوصیات عایق حرارتی و عایق صوتی است بوسیله نصب عایق پشم سنگ شما می توانید خانه خود را در زمستان گرمتر و یک راهکار مناسب برای عایقبندی صوتی فراهم آورده باشید و از این تکنولوژی در بناهایی مثل عایق بندی استادیو ها موسیقی استفاده می شود .