افتتاح وب سایت شرکت پشم سنگ اسپادانا

افتتاح وب سایت شرکت پشم سنگ اسپادانا

وب سایت، مجموعه ای از صفحات مرتبط به هم است که اطلاعاتی را در اختیار بیننده قرار می دهد. وب سایت، امکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت است. یک وب سایت می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد.

داشتن وب سایت برای یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی اما با مزایای فراوان تر نسبت به آن است. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون برای معرفی خدمات باشد اما یک وب سایت می تواند از تصاویر، متون، فیلم و حتی یک فایل صوتی و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی دارد اما برای طراحی وب سایت و نگهداری آن کافیست هزینه ای بسیار پایین پرداخت شود و حتی با داشتن یک وب سایت داینامیک در هر زمان که بخواهیم بدون هیچ هزینه جانبی می توانیم آن را ویرایش کنیم و در طول زمان هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

برای توصیف خلاصه وب سایت می توان گفت: وب سایت مجموعه ای از صفحات الکترونیکی است. هر صفحه با اطلاعات طبقه بندی شده ی خود، بصورت جامع در یک دامنه قرار دارد و بصورت یکپارچه برای عموم مردم در بستر اینترنت به نمایش گذاشته می شود. هر وب سایت برای نمایش و اطلاع رسانی یک موضوع خاص انتشار پیدا می کند.

وب سایت پشم سنگ اسپادانا به دلیل آشنایی بیشتر افراد با عایق های پشم سنگ و همچنین تشریح عملکرد و فروش شرکت پشم سنگ اسپادانا، طراحی و انتشار پیدا کرده است.

هدف از تولید این سایت همانطور که قبلا اشاره شد، آشنایی بیشتر افراد است. در حالیکه بسیاری از مردم در مورد پشم سنگ و عایق های پشم سنگ اطلاعات ناچیزی دارند و برخی نیز هیچ یک از مزایای استفاده از عایق پشم سنگ رانمی دانند.

این سایت با هدف تداوم استفاده از این عایق ها و همچنین بهتر کردن سبک زندگی افراد با استفاده از این محصول، در صدد است تا بتواند با شناساندن اعتبار و سوابق درخشان شرکت پشم سنگ اسپادانا آن را در بازارهای داخلی و در آینده ی نزدیک در کشورهای همسایه به عرضه محصولات با کیفیت در جای جای این پهنه ی گیتی بپردازد.

مزایای طراحی وب سایت های اینترنتی بر کسی پوشیده نیست. اما در اینجا جا دارد از این مزیت ها نیز نام برده شود.

بازاریابی قوی

یک وب سایت می تواند یک فروشگاه 24 ساعته برای شرکت مورد نظر باشد و در تمامی روزها، اطلاعات خود را در دسترس افراد قرار دهد. بدلیل عدم اطلاعات کافی برای افراد در مورد  عایق های پشم سنگ، میتوان گفت وب سایت برای این شرکت گزینه ی مناسبی برای بالا بردن اطلاعات افراد در خصوص این محصول است.

 

کسب درآمد

امروزه بیشتر شرکت های فروشگاهی برای جلب مشتریان بیشتر از وب سایت ها بهره می برند. چون این امکان باعث می شود تا افراد زیادی با محصولات و پروسه ی تولید و فروش آشنا شوند. شرکت پشم سنگ اسپادانا نیز به همین دلیل دست به اقدام افتتاح وب سایت خود کرده است تا بتواند پهنه ی دید افراد را گسترش دهد.

 

کاهش هزینه های موجود

با ایجاد یک وب سایت، افراد میتوانند در هر زمان به فروشگاه و نمایشگاه دائمی و بین المللی شما وارد شوند و از محصولات شما اطلاع کسب کنند، بدون اینکه شما بخواهید هزینه های اجاره یا قبوض بدهید و یا در زمان رسیدن مشتریان به شرکت و یا پروسه ی خرید و دیگرهزینه ها دخالت داشته باشید

شرکت پشم سنگ اسپادانا نیز با هدف آشنایی مردم با محصولات و ویژگی های منحصر به فرد این عایق ها قصد دارد بدون ایجاد هزینه ای برای فروشنده و یا مشتریان، اطلاعات محصولات و کیفیت آنها و همچنین فروش آن را نیز افزایش دهد.

 

صرفه جویی در زمان

یک وب سایت می تواند براحتی پاسخگوی سوالات و شبهه های افراد، بدون اتلاف زمان برای مشتری و فروشنده باشد. بهین دلیل افراد به راحتی می توانند با عایق های پشم سنگ و مزایای استفاده از آن در صنعت های مختلف آشنا شوند.

 

ارائه ی بهتر محصولات و خدمات

این موضوع برای بسیاری از افراد جذاب است چون میتوانند براحتی با خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت پشم سنگ اسپادانا آشنا شده و در مورد آن اطلاعات جامعی کسب کنند. تا برای خرید اطمینان بیشتری داشته باشند.

 

در دسترس عموم بودن

محصولات تولید شده از پشم سنگ و سرباره، طیف گسترده ای دارد و محصولات تولید شده ی آن کاربرد های مختلفی در صنایع ساخت و ساز، نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی،فولاد و سیمان و صنایع کشاورزی و... را شامل می شود.پس می توان گفت برای بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد. اینکه بتوان با یک فروشگاه اینترنتی جوابگوی عموم مردم باشد بسیار حائز اهمیت است. بدیل دلیل وب سایت ها جزء بهترین گزینه های موجود می باشد.