پشم سنگ اسپادانا یکی از بزرگترین کاخانه تولید کننده پشم سنگ در خاورمیانه

03152373764-68

info@spadanarockwool.com

اصفهان شهرک صنعتی مبارکه

خیابان هفتم، فاز اول، پلاک 3

شنبه - چهارشنبه 8 الی 16

پنجشنبه ها 8 الی 14

معرفی ما

به شما بهترین ها را پیشنهاد میکنیم

درباره شرکت پشم سنگ اسپادانا

شرکت پشم سنگ اسپادانا با هدف تامین نیاز صنایع و همچنین برداشت گامی موثر جهت خودکفایی کشور(در صنعت عایق) فعالیت خود را در زمینه تولید عایق های صوتی و حرارتی در سال 1374 آغاز نمود.

نوآوری منحصر بفرد و ابداع کوره های ذوب توسط موسس و صاحب امتیاز این شرکت "آقای اصغر چله ای " که با سیستم سوخت فسیلی (گازوئیل یا گاز) طراحی گردید، باعث بالا رفتن کیفیت الیاف و بافت تولیدات گردید.

این شرکت در ابتدای فعالیت خود اقدام به تولید این عایق ها از سرباره کوره بلند ذوب آهن به روش سنتی و ظرفیت محدود، با نام تجاری "پشم سرباره ایران" نمود.

با توجه به نیاز صنعت ساختمان و همچنین صنعت نفت، گاز و پتروشیمی وبا توجه به توسعه و پیشرفت و احداث پروژه های صنایع فوق ونیاز به محصولات با کیفیت بالاتر و کارائی بیشتر،در سال 1378 این شرکت اقدام به راه اندازسی خط تولید جدید و تمام اتوماتیک خود با ظرفیت تولید انبوه نمود که این پروژه از آغاز احداث پنج سال به طول انجامید.

خط جدید با نام پشم سنگ اسپادانا و هدف تولید عایق های صوتی و حرارتی از سنگ های آتش فشانی (باز الت) و با پیشرفته ترین سیستم های روز جهان و توان تولید بسیار بالا راه اندازی گردید.

این شرکت از ابتدای تاسیس، احترام به حقوق مصرف کنندگان و کیفیت در محصولات را سررشته فعالیت خود قرارداده است.پیاده سازی سیستم های مدیریتی و حفاظت از محیط زیست و دریافت گواهینامه های بین المللی ISO 14001:2004  و ISO 29001:2010  و  ISO 9001:2015 از افتخارات این شرکت می باشد.

هم اکنون این شرکت با بالاترین توان تولید دربین رقبا (از لحاظ کمی وکیفی)، محصولات خود را به بازارهای داخلی وخارجی عرضه می نماید و در مسیر جهانی شدن تمام توان خود را به کار گرفته است.

 

درباره پشم سنگ

طی یک انفجار آتشفشانی، سنگ هتی لایه داخلی زمین که بصورت مذاب می باشد به فضای اطراف پرتاب می شوند. ذرات بسیار ریز معلق در هوا در مسیر هوا قرار گرفته، سرد شده و به فرم ذرات پشم مانند در می آیند. این پدیده ایده الویه برای تولید پشم سنگ بوده است.

مواد اولیه برای تولید الیاف پشم سنگ، سنگ آتشفشانی باز الت از خانواده سنگ های آذرین می باشند که در کشور ما به وفور یافت میشود. پشم سنگ جزء خانواده عایق های گرم از نوع معدنی، متشکل از الیاف بسیار ظریف به قطر 4 تا 7 میکرون و طول 5 تا 200 میلیمتر است.

تصاویر کارخانه

برخی افتخارات